APRIL
6 Meeting de Braak Helmond www.backstagechevyclub.nl
6 Pietersen Roll & Rock 3 Rotterdam www.pietersen.us
18/20 Beekse Bergen ( voorinschrijving!) http://www.vansandfriends.nl/
18/20 Easter Fest Geel (B) www.bsca.be
20 King Cruise Muiden, www.kingcruise.nl
20 Cruise in Brunssum, www.cruise-in.nl
20 All American Bazaar Beverwijk , www.allamericanbazaar.nl
26 Carquiz Mechelen (B) www.bsca.be
26 Summer Power Nights Den Bosch www.summerpowernights.nl
26 American Sunday Uitgeest , https://www.facebook.com/qday.americanday
26 Greaserfest, st Katelijne-waver (B) www.gasketblowers.be
26/27 Mustangfever Heusden Zolder (B) http://www.mustanggarage.be
27 American Sunday Zandvoort www.americansunday.nl
27 All American Drivers, Emmen www.allamericandrivers.nl
27 Custom Sunday Gullegem (B) www.accg-wvv.be
30/4mei US Vanner Cologne Lüxheim (D) www.us-vanner-cologne.de


MEI
1 Cruise in Brunssum, www.cruise-in.nl
3 Saturday Night Cruise Den Haag www.saturdaynightcruise.nl

4 Meeting de Braak Helmond www.backstagechevyclub.nl
11 Rock Around the jukebox www.autotron.nl
13 Drive Inn Roermond , www.drive-innroermond.nl
16/18 10th Dodge-City Rumble der Northlight-Vanner-Germany I.G., Fitzen
23/24 Kustom Kulture Forever www.kustom-kulture-forever.com
25 All American Drivers, Emmen www.allamericandrivers.nl
25 Rock n Roll Sunday Hoorn http://www.rocknrollhoorn.nl/
26/30 Techno Classica Essen (D) www.siha.de/tce.php
29 Cars & Bikes, Stars & Stripes Waarland, www.cbswaarland.nl
29 American day, Hoogerheide , www.american-day.jouwweb.nl
29/ 1juni 7th American Car &Bike Days Ober Mórlen (D) www.american-car-bike-days.de
29 American Day Hoogerheide http://american-day.jouwweb.nl/
29/1 juni 7th American Car & Bike Weekend Wetterau (D) www.american-car-bike-days.de
31 Summer Power Nights Den Bosch www.summerpowernights.nl
31 Rock n Roll Beachday Wijk aan Zee (N) www.meifestival.nl

JUNI

1 Meeting de Braak Helmond www.backstagechevyclub.nl
1 Mustang Valley, Poeldijk www.mustangvalley.nl
6/9 Giganten Treffen Schloss Mammling, A-5440 Mining(D) www.gigantentreffen.de
6/9 Nederweert, www.triple-b-events.nl
6/9 Vencounter, Oudewater www.vencounter.nl
7/8 Mendig (D) www.the-outcast.de
7 Saturday Night Cruise Den Haag, www.saturdaynightcruise.nl
8 Golden Driver Cruising Deinze (B) www.bsca.be
8 USA 2 DAY Purmerend www.usa2day.nl
8 The Duke Cruisers Heultje Westerlo (B) www.accg-wvv.be
9 Pinkstermeeting Ulft (NL) www.pinkstermeeting.nl/The_meeting.html
10 Drive Inn Roermond , www.drive-innroermond.nl
13/15 Brandy's US Car und Bike-Treffen, 94428 Eichendorf (D) www.us-car-freunde-rottal.de
19/22 26th V8-Driver Groß-Gerau, Dolgesheim (D) www.v8-drivers.de
20/22 West Coast Run Gullegem (B) www.accg-wvv.be
21 Ride Out , Wintelre (inschrijving) www.amerikanenmeeting.nl

22 Amerikanenmeeting , Wintelre www.amerikanenmeeting.nl
27 5th US Car & Bike Meeting Meerbusch (D) www.v8fm.de
27/29 Old Style Weekend, Foxwolde/Roden, www.sunday-cruisers.nl
28 Summer Power Nights Den Bosch www.summerpowernights.nl
27/29 Hotrod & Custom Show , Chimay (B) www.hotrodshow.eu
29 All American Drivers, Emmen www.allamericandrivers.nl

JULI

4/6 Power Big Meet Vasteras (Zweden) www.bigmeet.com
5 Saturday Nght Cruise Den Haag, www.saturdaynightcruise.nl

6 Meeting de Braak Helmond www.backstagechevyclub.nl
6 3e summer Meetings Roeselare (B) www.v8brothers.be
6 American Day Delft, www.facebook.com/AmericanDayDelft
8 Drive Inn Roermond , www.drive-innroermond.nl
10/13 Sommercamp Lüxheim b. Nörvenich (D) www.us-vanner-cologne.de
11/13 33ste Outlaw Run Houthalen, www.free-outlaws.com
11/13 Quartermiles Nationals Drachten www.quartermile.nl
18/20 meeting Oberhausen, (D) www.uscartreffen-oberhausen.de
18/20 Fuel fools Diepenbeek (B), www.fuelfools.be
19 Antwerp Vintage Reunion, Wommelgem (B) www.vccb.be
20 Boalderse Ammy-Day Baarlo www.ammyday.nl
26/27 Golden Driver Ranst (B) www.bsca.be
26 Summer Power Nights Den Bosch www.summerpowernights.nl
27 All American Drivers, Emmen www.allamericandrivers.nl

AUGUSTUS

2 Saturday Night Cruise, Den Haag www.saturdaynightcruise.nl

3 Meeting de Braak Helmond www.backstagechevyclub.nl
8/10 NitrOlympX, Hockenheim (D) www.nitrolympx.de
8/10 Rockabilly Swamp Mortel (N) http://www.rockabillyswamp.nl

10 Euro Dukesfest 2014 Circuit Zandvoort, www.thedukesofhazzard.nl
12 Drive Inn Roermond , www.drive-innroermond.nl
15/17 Rockin at the Drive In Barn www.driveinbarn.nl
16/17 Los Ama’s Low Cruisin, Amay (B) www.facebook.com/losamas?fref=ts
16/17 American Stars on Wheels Antwerpen (B) www.americanstarsonwheels.com
16/18 East Side Run Wilp http://www.eastsiderollerz.com/
16/17 US Car & Bike show Grefarth (D) www.us-car-show.de/index.php/nl/

22-24 Dirty Deeds Friends Maldegem(B) celieplas 9, 9990 Maldegem
22/24 Erkelenz (D) www.v8freunde-erkelenz.de
22/24 Meeting Kronenberg Nuland, www.meetingkronenberg.nl
22/24 Quartermiles internationals Drachten, www.quartermile.nl
23 Throttleheads American Meeting , Dokkum
24 Salt City Meeting Zelzate (B) www.bsca.be
28/31 Gasselternijveenschemond , http://usacarsandallbikes.nl
29/31 Rock n Roll Street Akkersloot (N) www.rockenrollstreet.nl
29/31 18th Van Round Up Dahme/ Ostsee (D) www.northlight-vanner.com
30 Summer Power Nights Den Bosch www.summerpowernights.nl
31 Stars & Stripes, Assen www.402automotive.com
31 American Cars & Classics Brielle www.americancarsandclassics.nl
31 All American Drivers, Emmen www.allamericandrivers.nl

SEPTEMBER


5/7 American Tukkerday, Vroomshoop www.americantukkerday.nl
5/7 Mill Hill Brunssum (N) www.mhcw.nl

7 Meeting de Braak Helmond www.backstagechevyclub.nl
7 9e Int, Classic Usa Car Treffen Reuver, www.cadillac1962.nl
6 Saturday Night Cruise , Den Haag www.saturdaynightcruise.nl
9 Drive Inn Roermond , www.drive-innroermond.nl
14 De Gullerit, Gullegem (B) www.accg-wvv.be
12/14 Backstage Chevy Nuenen, www.backstagechevyclub.nl
19/21 Quartermiles Finals , Drachten www.quartermile.nl
25 Cruise in Brunssum, www.cruise-in.nl
27 Summer Power Nights Den Bosch www.summerpowernights.nl
27/28 Huckelhoven (D) www.bsca.be
28 All American Drivers, Emmen www.allamericandrivers.nl
28 Retie Goes Wild (B) https://www.facebook.com/events/636468549727747/

OKTOBER

3/6 Strandpark Nulde www.allamericanweekend.nl

5 Meeting de Braak Helmond www.backstagechevyclub.nl
25/26 All American Days Rosmalen, www.402automotive.com
25/26 Halloween Car & Bike show Malmedy (B) www.bsca.be

Aan deze kalender kunnen geen rechten verleend worden.
alle data onder voorbehoud.